Columbia Vapor Vent BL4524 černá

1 699 Kč
Doporučená nabídka Sportisimo

Skladem • Více variant89 Kč97 % • 80 447 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Značka
Barva
vícebarevná

• , zakoupeno v Sportisimo

Na léto skvělé,mám již druhé,ty první jsem nosil tři léta a stále jsou v pořadku i když již sešlapané akorát vložky do bot jsem vyměnil. Mohu doporučit.

• , zakoupeno v Sportisimo

Tyto boty jsem zakoupila před několika lety a ty samé jsem si teď koupila podruhé. Boty sedí na první dobrou, velice příjemně se v nich chodí. Jsou příjemně měkké, nikde netlačí, nedřou, nemáte pocit stísněnosti. Příjemně tlumí jakékoliv nerovnosti terénu i hrubý, kamenitý povrch. V podstatě nohy, jako v bačkůrkách. Ať v nich chodíte hodinu, nebo celý den, po městě nebo v náročném terénu, vůbec o nich nevíte. Znáte ten pocit když si obujete nové boty a už se těšíte, až si je "rozšlápnete" - přizpůsobíte vlastní noze? Nebo až se pocelodenním pochodu konečně zujete? Tak s těmito botami jsem takové pocity nikdy neměla. Prostě maximální spokojenost. Proto jsem si je znovu koupila.

pohodlné, pěkné

Značka
Barva
vícebarevná

Dámská velmi lehká obuv Columbia VAPOR VENT přichází s veškerým potřebným pohodlím, podporou a odvětráváním, aby se stala všestrannou sportovní obuví vhodnou pro celou řadu venkovních aktivit. Má odlehčenou mezipodešev, která kombinuje chlazení a ventilační otvory s vynikajícím odpružením a podrážkou Omni-Grip®, která zajistí pevný krok v jakémkoliv terénu.

pohodlné, pěkné

• pohodlná, lehká obuv

Výborný

• , zakoupeno v Sportisimo

• Boty jsou lehke a pohodlne.
  • , zakoupeno v Sportisimo

Boty jsou měkké,lehké a pohodlné.

• , zakoupeno v Sportisimo

• Lehké, pohodlné, pevné.
  • , zakoupeno v Sportisimo

Botky Columbia mám již třetí(zimní,pohorky a teď tyto).Lehké,prodyšné,skvělá podrážka,která neklouže na mokrém povrchu,a ještě navíc pěkný design!